Zapraszamy do udziału w 2 dniowym treningu interpersonalnym:  13 Godzin na dobry początek”.

Uczestnik przychodzi na trening z tym, co jest w jego życiu.

(np. kłopot w relacji, kryzys, trudności w związku, pragnienie pogłębienia relacji z ludźmi, pragnienie rozwoju, potrzeba zmiany).  Nie ma ustalonego, narzuconego  z góry tematu treningu.

Uczestnik decyduje się odsłonić, pokazać grupie –  bezpiecznie dla niego i innych – z tym, co jest – z tym, co go do tego wewnętrznie „ zachęca”  (uwieranie, ból czy ciekawość nowego). Trenujący szuka i eksperymentuje, by pogłębiać swoje doświadczenie –  poprzez bycie w relacji z grupą – dosłownie trenuje: nowe, niedawno nabyte lub demonstruje już wytrenowane zachowania. Grupa daje uczestnikowi informację zwrotną, wzmacnia lub zachęca do zmiany treningu.  

W czasie treningu interpersonalnego uczestnik uczy się korzystać z „narzędzi” stosowanych w pracy nad rozwojem, takich jak:

udzielanie i przyjmowanie  informacji zwrotnej

– praca z ciałem, uczuciami,myślami, nawykami, skryptami rodzinnymi

– uczenie się dawania wsparcia sobie i innym w trudnej sytuacji

Trening interpersonalny to wyjątkowa okazja, by w bezpiecznych warunkach „spróbować” nowego lub sprawdzić czy to „stare” nie warto by zmienić na nowe. Może tak, może nie… zawsze to trenujący podejmuje decyzję.

Zapraszamy

Do końca marca 20% zniżki dla każdej zapisanej osoby.

Polecamy szczególnie uczestnikom trzech edycji  naszych warsztatów o wewnętrznym dziecku – może to być czas na rozwinięcie pracy rozpoczętej podczas warsztatów.

Koszt 300 PLN

Miejsce: Kraków

Termin: 29-30 kwietnia 2017

Sobota od godziny 9.00 do godziny 18 (z 1,5 godz.) przerwy na obiad

Niedziela od godziny 9.00 do 13.00

-nocleg we własnym zakresie

-możemy podpowiedzieć gdzie tanio można przenocować w Krakowie.