Masz drogę do przebycia -to będzie proces. By rozpocząć, potrzebna Ci będzie Twoja decyzja, Twój wybór, czas, cierpliwość.

Doświadczysz: radości, trudu, -tego wszystkiego co przynosi wędrówka. (czasem kolejność będzie się zmieniała )

To będzie droga… czasem pod górę po kamieniach… czasem się wywrócisz, czasem przez noc trzeba będzie iść.

To ty zdecydujesz gdzie i jak się zatrzymać gdzie chcesz odpocząć. Gdzie rozbić namiot -to ty zdecydujesz czy chcesz zawrócić czy chcesz iść dalej. Wchodząc na jakiś szczyt zaznasz radości, a może zachwyci cię widok innych szczytów- może będziesz chciał na nie wejść, a może tam gdzie jesteś będzie ci dobrze.

 

Teraz– masz drogę do przebycia. Teraz -podejmujesz decyzję- wybierasz to z kim w sobie rozmawiasz o czym w sobie rozmawiasz, co sobie mówisz-w sobie.

teraz podejmujesz decyzje czy wyruszasz z tego co ci znane  w nieznane- czy zostajesz w tym co jest.

Wybierając TERAZ -Nie jesteś sam

Przy każdej decyzji robisz coś co ma na ciebie wpływ co powoduje następny wybór następną zgodę na coś lub kogoś, każdy krok oddala Cię lub przybliża…

 Jak rozpocząć?  Jak trwać w Teraz? Jak zmieniać? Jak zobaczyć? Jak zaakceptować? Jak?

Jak– to: sprawdzić w bezpiecznej atmosferze. Jak– to iść…szukać sposobu ekspresji

Jak– to usłyszeć informacje o tym jak widzą mnie inni

Jak to sposób. Jak to szukanie sposobu, Jak to odnalezienie w sobie drogi, która jest często ukryta pod skorupą skał

W postawach w  uczuciach,  relacjach. Jak -to szukanie przestrzeni, ukrytych wejść. Jak to szukanie bezpiecznych sposobów spotkań z ograniczeniami.

Teraz i jak –masz drogę do przebycia

Masz drogę do przebycia . Bez dziewczyna szukającawzględu na to co dzieje się czy co się stało w Twoim życiu, bez względu na to jak bardzo czujesz się rozczarowany, skrzywdzony, wykorzystany, słaby, zagubiony, rozgniewany, zasmucony, radosny, załamany – masz drogę do przebycia. Bez względu na to, że sam już nie wiesz ..może nic nie czujesz –masz drogę do przebycia. Bez względu na wszystko co na Ciebie wpływa z zewnątrz  – masz drogę do przebycia.

Bez względu na to jak bardzo się boisz  czegoś lub kogokolwiek: ludzi, nowych sytuacji, porażki, zranienia, wstania z łóżka, krytyki, egzaminów, odrzucenia, przyjęcia, zmiany- Masz drogę do przebycia – drogę do Twojego ODKRYCIA.

Przed Tobą droga

 

Dodaj komentarz