Przeżywasz trudności w życiu, które ciężko Ci zrozumieć? Twoja relacja z partnerem się pogorszyła, ale chcesz dalej walczyć o ten związek? Nie wiesz, jaką drogę wybrać – jaki kierunek kariery jest dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się – pomożemy Ci. Czasem są takie momenty w życiu, że spojrzenie osoby niezaangażowanej pomaga, rozjaśnia i pozwala dostrzec to, czego się jeszcze nie widzi. Dzięki temu decyzja staje się w pełni świadoma i dobra dla nas samych. Warto więc zwrócić się do specjalistów i przywrócić szczęście w życiu. Jesteśmy najczęściej wyszukiwani pod hasłem: psycholog Rybnik, bo tu mieszkamy i posiadamy własny gabinet.

Oferujemy:

  • autorskie spotkania dla par – 2 na 2

Spotkania odbywają się w parach – dzięki czemu pomoc staje się bardziej dynamiczna. Osoba dostaje komunikat zwrotny z trzech stron – partnera oraz terapeutów, co pomaga w lepszym i szybszym dostrzeżeniu, co można poprawić lub co jest jak najbardziej na plus we własnym zachowaniu. Dzięki naszemu małżeńskiemu doświadczeniu jesteśmy też w stanie lepiej zrozumieć i wskazać elementy z różnych perspektyw, które wpływają na jakość Waszego związku.

  • life coaching – pomoc w wyborach życiowych czy pracy lub kierunku rozwoju

Spotkania indywidualne, które opierają się na rozmowie 1 na 1. Pomagają one zmierzyć się z lękiem przed decyzjami czy wypracować nowe nawyki tak, aby móc działać i zmieniać swoje życie na lepsze. Myślenie jest ważne, ale to przez działanie kształtujemy swoje życie i jeśli ktoś nie podejmuje działań, bo np. się boi, warto się nad tym zastanowić, przepracować i cieszyć się nową jakością życia.

  • Kompas kariery

Jest to test, który pomaga określić – jakie masz zdolności, co Cię pasjonuje, jaka praca byłaby w zgodzie z Twoim charakterem i wartościami. To jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi, bo bierze pod uwagę kilka kluczowych rzeczy, co daje lepszy obraz samego siebie i swoich predyspozycji oraz pragnień. Po wykonaniu testu jest indywidualna konsultacja z trenerem Kompasu Kariery, który pomaga we wskazaniu obszarów do rozwoju lub przybliża kierunki pracy, które warto wziąć pod uwagę w przyszłości. Ze swojego doświadczenia widzimy, że osoby, które wypełniły ten test, są bardzo zadowolone i korzystają z tego, co się o sobie dowiedzieli.

Jesteśmy małżeństwem, dlatego też widzimy, jak buduje się relacje na co dzień i wychowuje nowe osoby – więcej w zakładce o nas – psycholog Rybnik, psychoterapia Rybnik, terapia małżeńska Rybnik.

Comments are closed.