dwudniowy trening interpersonalny

13 godzin na dobry początek – dwudniowy trening interpersonalny

Przeżywasz jakieś trudności w swoim życiu? Są emocje, z którymi sobie nie radzisz? A może potrzebujesz obecności innych osób i wysłuchania w grupie, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa? Jest jakaś rzecz, sprawa, nad którą chcesz popracować i spojrzeć na nią z boku? W takim razie trening jest dla Ciebie!

Nie ma z góry narzuconego tematu – Ty dzielisz się tym, czym chcesz. Ty decydujesz, czy się odsłonić, pokazać grupie –  bezpiecznie dla Ciebie i innych – z tym, co jest w Tobie. Jako trenujący możesz szukać i eksperymentować, by pogłębiać swoje doświadczenie –  poprzez bycie w relacji z grupą – dosłownie trenujesz: demonstrujesz nowe, niedawno nabyte lub już wytrenowane zachowania. Grupa daje uczestnikowi informację zwrotną, wzmacnia lub zachęca do zmiany treningu. Taki trening jest świetną okazją do tego, aby przeżyć czas, w którym możesz się rozwijać, poczuć bezpiecznie i pobyć w grupie ciekawych ludzi.

W czasie treningu interpersonalnego uczysz się korzystać z „narzędzi” stosowanych w pracy nad rozwojem, takich jak:

– udzielanie i przyjmowanie  informacji zwrotnej

– praca z ciałem, uczuciami, myślami, nawykami, skryptami rodzinnymi

– uczenie się dawania wsparcia sobie i innym w trudnej sytuacji

Trening interpersonalny to wyjątkowa okazja, by w bezpiecznych warunkach „spróbować” nowego lub sprawdzić czy to „stare” nie warto by zmienić na nowe. Zawsze to Ty podejmujesz decyzję. Zapraszamy.

29-30 kwietnia 2017 – Kraków

Zapisy: info@terazijak.pl

Sobota od godziny 9.00 do godziny 18 (z 1,5 godz. przerwy na obiad)

Niedziela od godziny 9.00 do 13.00

-nocleg we własnym zakresie (możemy podpowiedzieć gdzie tanio można przenocować w Krakowie)

Koszt 300 PLN

Do końca marca 20% zniżki dla każdej zapisanej osoby.

Polecamy szczególnie uczestnikom trzech edycji naszych warsztatów o wewnętrznym dziecku – może to być czas na rozwinięcie pracy rozpoczętej podczas pierwszego spotkania.

Zapisz się: info@terazijak.pl

 

Comments are closed.